В Алушті за участтю Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна відбулось урочисте відкриття ІІ фінальної Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

“Вже другий рік поспіль проходять змагання, які залучають велику кількість депутатів всіх рівнів. Проведення таких змагань дуже важливе, адже фізична культура і спорт – дійовий засіб підвищення соціальної і трудової активності, джерело здоров’я, гарного настрою, задоволення моральних та естетичних потреб” – зазначив у своєму вітанні Голова Служби.

Захід проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, зміцнення здоров’я шляхом залучення учасників до занять фізичною культурою і спортом.

Всеукраїнська спартакіада проходить у три етапи: І етап серед депутатів районних, міських, сільських та селищних рад, ІІ етап – серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад у містах та районах, ІІІ етап –  фінальний, до нього входять збірні команди областей.

Цьогоріч фінальний етап спартакіади проходитиме з 21 по 26 травня у Алушті. Свою участь у змаганнях підтвердили команди з 21-ї області. Склад кожної команди складає 27 осіб. В цьому році кількість видів програм збільшилась. Учасники змагатимуться з таких видів спорту як футбол, волейбол, шахи, настільний теніс, більярд, великий теніс та шашки (жінки).

Відкриваючи ІІ Всеукраїнську спартакіаду серед депутатів Равіль Сафіуллін побажав учасникам волі до перемоги а вболівальникам –  великого естетичного задоволення від свята спорту, свята гармонії тіла і величності духу.

Нагадаємо що І Спартакіада була проведена в 2011 році та була приурочена 20-ти річчю незалежності України. Тоді в змаганнях взяло участь близько 10-ти тисяч осіб.

За матеріалами прес-служби Державної служби молоді та спорту України 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу