Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0295Сокира з пропелером, дерево талантів та енергія протягів. Ці та інші дива можна було побачити на VI Всеукраїнській виставці-фестивалі «Обдаровані діти України».

31 травня 2013 року у Київському палаці дітей та юнацтва можна було знімати фільм про майбутнє. 900 юних талантів з усіх регіонів України представили понад три тисячі експонатів наукових і творчих розробок. Коридорами палацу крокували роботи, прилади-розвідники вимірювали показники екологічної безпеки, з гравітаційного аеродрому злітали літаки нового покоління. На майстер-класах школярі навчали ровесників та дорослих, як зав’язати морський вузол, створити старовинну опішнянську іграшку, плести з трави. Біля палацу посадили символ виставки – Дерево талантів, землю для якого діти привезли з різних куточків  країни.

Під час відкриття виставки президент Малої академії наук Святослав Довгий розповів, що з кожним роком виставка-фестиваль стає все популярнішою. Для дітей з «глибинки»  це шанс бути поміченими, подружитися з талановито молоддю з кращих технічних, спортивних та художніх гуртків і секцій України.

– Кожен експонат – це вияв самоствердження дитини, – пояснив «Освіті України» президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень. – Участь у фестивалі  дає юним талантам упевненість у свої силах. Ця впевненість – запорука подальших перемог у житті.

«Обдаровані діти –  капітал майбутнього України», – говорилося у привітаннях високопосадовців. Завдання влади – знаходити таких дітей і допомагати реалізовувати їх потенціал.

Про ноу-хау майбутнього – читайте в № 23 газети «Освіта України»

Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0213Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0271Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0278Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0253Обдаровані діти Україну дивували сокирами та пропелерами - IMG 0260

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *