Дорогі діти, шановні батьки! 

Традиційно 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Привітання Миколи Азарова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей - nЦей день покликаний нагадувати суспільству про його відповідальність за виховання та захист підростаючого покоління, необхідність дотримання прав дитини, боротьби з експлуатацією дитячої праці, захисту від фізичного та психологічного насилля, розв’язання проблем сирітства та охорони здоров’я дітей.

Україна є однією з перших серед країн, які ратифікували Конвенцію про права дитини, і ми активно удосконалюємо національне законодавство щодо захисту прав дітей відповідно до міжнародних стандартів.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Урядом створюються належні умови для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту, що сприяє забезпеченню гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей.

Пріоритетом державної політики є турбота про дітей, які залишилися без батьківської опіки і яким особливо необхідна підтримка держави.

Доля дітей, захист їх прав та людської гідності – це головне, що має об’єднати все українське суспільство. Кожен з нас повинен пам’ятати – чужих дітей не буває, діти є майбутнім нашої держави.

Дорогі діти! Хай у Ваших серцях не буде місця розчаруванню і байдужості. Вірте у власні сили, наповнюйте своє життя цікавими і добрими справами, яскравими враженнями та зустрічами.

Нехай втілюються в життя всі задуми, відкриваються нові можливості для самореалізації та творчого розвитку. Знайте, що суспільство стає кращим завдяки вам!

Прем’єр-міністр України

Микола Азаров

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *