У США підліток-аутист працює над дисертацією з квантової фізики - 24Американський підліток Джейкоб Барнетт, якому в два роки діагностували аутизм, готується до захисту магістерської роботи з квантової фізики.

За словами батьків Джейкоба, лікарі спочатку стверджували, що їхній син навряд чи коли-небудь навчиться зав’язувати шнурки.

Втім, на даний час експерти стверджують, що IQ 14-річного хлопчика – 179 пунктів, що вище, ніж у Ейнштейна. Він бере участь у наукових конференціях і готується до отримання ступеня магістра з квантової фізики.

Як розповіла мама хлопчика, виховуючи його, вона намагалася звернути увагу дитини на те, як “бачити світ широко розкритими очима”, не зосереджуючись на тому, чого Джейкоб робити не міг.

Батьки незабаром помітили, що їхній син поза терапією робить “захопливі речі”, і значно швидше опановує будь-який матеріал, який його цікавить.

У віці трьох років Джейкоб захопився математикою та астрофізикою. Тоді мати хлопчика зрозуміла, що йому однозначно не підійде традиційна система освіти, і вирішила самостійно допомагати йому в навчанні. Як пояснила Крістін Барнетт, суть такого навчання полягала, в основному, в тому, щоб давати хлопчикові доступ до всього, що його захоплювало.

Зрештою у 2010 році в 11 років Джейкоб Барнетт вступив в Університет Індіанаполіса, а наразі він пише магістерську роботу з квантової фізики, працюючи над власною теорією відносності.

Як повідомлялося раніше, німецький виробник програмного забезпечення SAP AG має намір прийняти на роботу сотні людей з аутизмом, оскільки серед них, на думку компанії, безліч талановитих програмістів.

За матеріалами КореспонденТ.net 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *