Американські вчені провели дослідження, котре показало, чого прагнуть сучасні молоді люди віком до 30 років. В ході роботи були проаналізовані дані про дев’ять мільйонів чоловік і їх орієнтованість на турботу про довкілля, виконання громадянського обов’язку і реалізацію життєвих цілей.

 

Серед них виявилися представники різних демографічних поколінь — «бебі-бумери» (1945-1965 років народження), покоління ікс (1965-1980 років народження) і покоління міленіуму, або покоління ігрек (ті, що народилися після 1980 року). «Ми помилково характеризували покоління міленіуму як більш соціально-орієнтоване і політично ангажоване порівняно з людьми старшого віку», — розповів автор дослідження професор психології Жан Твенге з Державного університету Сан-Дієго.

Зясувалося, що «міленіали» рідше орієнтуються на спільноту, а концентруються перважно на особистих цілях — іміджі, грошах і славі. Доля американських студентів, котрі прагнуть багатства, складала для «бебі-бумерів» 45 %, для покоління ікс — 70 %, а для «ігреків» — 75 %. Крім того, доля тих, хто вважає за краще бути в курсі політичних процесів, зменшилася з 50 % в період демографічного вибуху до 35 % на цей момент.

Учені вважають, що тенденція до зменшення турботи про довкілля, байдужість до політичних процесів і акцент на матеріальних цінностях можуть істотно вплинути на розвиток суспільства в найближчому майбутньому.

За матеріалами www.rbc.ua

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *