У Міжнародному дитячому центрі “Артек” за участі почесних гостей, олімпійських чемпіонів, команд-учасниць та артеківців відбулося урочисте відкриття III Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”.

Міністр молоді та спорту України, перший віце-президент НОК Равіль Сафіуллін, олімпійський чемпіон, віце-президент Національного олімпійського комітету Валерій Борзов, голова регіонального відділення НОК Євген Михайлов, міністр освіти, науки, молоді та спорту АР Крим Наталія Гончарова і директор МДЦ “Артек” Олена Піддубна разом із дітлахами стали свідками справжнього олімпійського свята.

“Сьогодні на гостинній кримській землі зібрались найрозумніші, найсміливіші та найспортивніші діти. Бажаю, аби під час усіх змагань ви виявили свої найкращі якості, і нехай переможе найсильніший”, – відкриваючи фінал”Олімпійського лелеченяти”, побажав Равіль Сафіуллін.

Почесне право підняти прапори України, Національного олімпійського комітету й “Олімпійського лелеченяти” надали олімпійському чемпіону з веслування на каное Юрію Чебану, олімпійській чемпіонці з вільної боротьби Ірині Мерлені та олімпійській чемпіонці з веслування на байдарках Інні Осипенко-Радомській.

Капітани команд разом із бронзовими призерками Ігор-2012 з легкої атлетики Олесею Повх і Марією Рємєнь дали клятву спортсмена й запалили у чаші вогонь, який об’єднав усіх під символом п’яти кілець.

Протягом п’яти днів на дітей чекатимуть зустрічі з уславленими олімпійцями, різноманітні конкурси, вікторини та естафети.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *