Діти, які проходять лікування у онкологічному відділенні Національного інституту раку, створили мультфільм.

Він є втіленням уявлення дітей про дружбу, силу духу, перемогу добра, захист і надію на радісне майбутнє, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Мультфільм має назву “Кольори, якими ми мріємо” та є результатом роботи маленьких мультиплікаторів, які півроку створювали героїв, втілювали в кольорах фантазії та історії разом із волонтерами у благодійному проекті МОЗ “Дитяча студія пластилінової анімації – “Чотири друга”.

За час підготовки матеріалу для майбутнього короткометражного мультфільму, працюючи в групах, діти разом з батьками розробили галерею пластилінових персонажів та історій – близько 50 маленьких мультиків.

Дорослі ж спеціалісти анімації створять із цих маленьких історій одну – пригоду про повернення казковій країні кольорів життя.

Пластилінова арт-терапія, якою були зайняті онкохворі діти, – м’який і ефективний метод, при якому корекція настрою дитини відбувається природно і гармонійно, через колективну роботу над створенням образу та наданням руху нерухомим предметам.

Наразі мультфільм перебуває на стадії монтажу. У майбутньому анімація стане своєрідною соціальною рекламою, що покликана привернути увагу до потреб дітей, які потребують допомоги не лише у лікуванні, а й у спілкуванні та творчості.

 

За матеріалами Українська правда. Життя

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *