Бутильований чай – несправжній - chaiУ бутильовану зеленому чаї цукру не менше, а користі – не більше, ніж в газованій воді. Про це свідчать результати недавнього наукового дослідження. Фахівці провели тестування 26 сортів зеленого чаю і дійшли висновку, що багато з них, які продаються у вигляді готового до вживання напою, насправді є не що інше, як вода з цукром. До того ж, в деяких видах зеленого чаю був виявлений кофеїн у високих дозах. А в китайському чаї знайдені навіть свинцеві домішки.

За словами дослідників, активна речовина зеленого чаю – потужний антиоксидант епігаллокатехінгаллату – присутній в чаї в різних кількостях, залежно від його сорту, що  позначається на цілющих властивостях напою. На всіх етикетках бутильованого зеленого чаю були надруковані цифри, що свідчать про вміст у напої цьоєї активної речовини. Вони варіювалися від 22 мг до 300 мг на одну порцію, у той час як аналіз показав, що насправді зміст епігаллокатехінгаллату становить 4 мг на одну чашку.

Зате цукру в цих напоях містилося не менше, ніж в газованій воді. З чого випливає, що бутильований зелений чай анітрохи не корисніше шкідливих солодких газованих напоїв, а обіцяних рекламою цілющих властивостей не має зовсім.

За матеріалами Медвести

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *