Шостий рік поспіль Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить за дорученням МОН спортивні змагання «Козацький гарт-2013». 

Основними завданнями фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів стала оцінка фізичного стану кожного школяра, виховання в юнаків і дівчат відповідального ставлення до власного здоров’я, формування у дітей та учнівської молоді навичок здорового способу життя. 

Цього року 324 учасники змагань з 25 областей України, а також Києва та Севастополя гостинно приймав дитячо-оздоровчий табір «Прибережний» у смт Лазурне, що на Херсонщині. 

Фіналу Всеукраїнських змагань передували масові турніри у загальноосвітніх навчальних закладах, визначалися переможці районних, обласних змагань, і нарешті кращі команди областей України зібралися продемонструвати спортивні здібності та знання з історії козацтва. 

За словами голови Комітету з фізичного виховання та спорту Євгена Баженкова, ці спортивні випробування спрямовані на різносторонній фізичний розвиток, що потребує зростання рухової активності школяра. Окрім того, учні репрезентують свій край, місто, школу, виявляючи знання з історії козацтва. 

Усі учасники фестивалю отримали величезне задоволення від змагань, а переможці були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту. 

Загальнокомандну перемогу здобули учні ЗОШ № 57 м. Макіївки Донецької області, другими фінішували учні ЗОШ с. Довжок Вінницької області. На третьому місці команда ЗОШ № 1 м. Нова Одеса Миколаївської області. 

Організатори фестивалю побажали всім учасникам змагань нових перемог і рекордів, міцного здоров’я, нових успіхів в спорті та навчанні! 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *