Два тижні дав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов профільним службам для відновлення дитячих і спортивних майданчиків. Про це йшлося сьогодні під час виїзної апаратної наради КМДА, що відбулася у Голосіївській райдержадміністрації.

«Технічний стан дитячих та спортивних майданчиків ми повинні перевіряти регулярно – мінімум двічі на рік – навесні та восени, а не чекати, доки щось трапиться. Йдеться про безпеку наших дітей. Я даю вам лише два тижні, аби виправити ситуацію, інакше мені доведеться прийняти низку кадрових рішень», – звернувся до голів районних держадміністрацій Олександр Попов.

Також голова КМДА доручив директору профільного департаменту Дмитру Новицькому до кінця дня надати інформацію щодо виконання розпорядження про проведення у столиці позачергового обстеження і приведення до належного технічного стану дитячих та спортивних майданчиків керівниками експлуатувальних підприємств. Ті, хто не виконав доручення, будуть звільнені.

За словами директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитра Новицького, у результаті позачергового обстеження спортивних та дитячих майданчиків окремі потенційно небезпечні ігрові елементи об’єктів демонтовані, а на 134-х майданчиках тривають ремонті роботи.

За результатами перевірки, у Києві налічується 4 741 дитячий майданчик, 4607 з них перебувають у задовільному стані.

Нагадаємо, у травні Олександр Попов відповідним розпорядженням затвердив адресний перелік виконання робіт з облаштування ігрових та спортивних майданчиків. Так, необхідно облаштувати 201 майданчик, 26 із них – перехідні об’єкти з 2011 року, а 175 – нові об’єкти.

КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *