Нова книга Харукі Муракамі - бестселер - MurakamiНова книга Харукі Муракамі «Безбарвний Тасакі Цукуру і рік його паломництва» стала лідером продажів у Японії за версією авторитетного музично-книжкового чату Oricon Inc. За 1,5 місяці було куплено 854 000 примірників.

Книга лідирує як в головній рубриці “Книги”, так і в розділах “Мистецтво, проза”, “Найбільш продаваний Автор” і “Назва-бестселер”.

Продажі нової книги Муракамі стартували в книжкових магазинах Японії в середині квітня. Початковий тираж роману становив 500 000 примірників, але незабаром був збільшений удвічі через потік попередніх замовлень.

Видавцям вдалося заінтригувати читача за кілька місяців до появи книги на прилавках. Спочатку стала відомою її надзвичайно довга назва – «Безбарвний Тасака Цукур і рік його паломництва». У написанні японською в назві – рівно 20 знаків, при цьому, за рахунок ієрогліфічного написання, де один-два знаки дорівнюють одному слову, назва творів складається з 2-6 або 8 знаків. Наприклад, бестселер минулого року називався «Уміння чути» і складався всього з трьох знаків.

Пояснення автора про те, що після бестселера «1Q84», йому захотілося написати щось інше, але що це – стало ясно тільки після того, як книга була написана. Коментар автора на обкладинці свідчить: «Для Тасакі Цукуру створення (по-японськи «цукуру») станцій означало заняття, яке з’єднувало душу і світ. Але так було тільки аж до одного моменту…». Можливо, він відкриває завісу таємниці, а, може, робить книгу ще більш загадковою.

Раніше було продано 7 мільйонів екземплярів попередньої книги Муракамі – тритомника «1Q84».

За матеріалами РИА Новости

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *