П'явки врятують від мігрені - pjavkaМігрень – одна із найпоширеніших недуг у світі. Люди мучаться від важких головних болей, нудоти, світлочутливості. Багатьом не допомагають стандартні методи лікування. У свою чергу, гірудотерапевти стверджують: п’явки є дієвим засобом.

Вчені досі не можуть визначитися з тим, що саме викликає напади мігрені. Вони звинувачують стрес, гормональні цикли, харчування. Ще в 1980-х роках п’явок стали використовувати під час відновлювальних пластичних процедур для відведення застояної крові і запобігання гангрени. Нещодавно ж було доведено, що всього однієї сесії гірудотерапії достатньо, щоб зменшити болі при артриті колінного суглобу щонайменше на два місяці. А співробітники Університету Дуйсбург-Ессен порівнюють ефект від п’явок з помірною дозуванням ібупрофену.

Зараз же вчені намагаються з’ясувати, чи можна впоратися з нервововим болем, викликаним лишаєм, за допомогою п’явок. Секрет криється в слині кровосисних. У ній багато анестетика і сполук, що розріджують кров, які позбавляють від болю і запалення. Медичні п’явки абсолютно безпечні. Вони вирощуються в стерильних умовах. Їх закуповує безліч медичних центрів, що спеціалізуються на лікуванні різних недуг, починаючи з безпліддя, закінчуючи алопецією і хворобами серця.

Приміром, один сеанс гірудотерапії при мігрені триває 40 хвилин. Це абсолютно безболісний захід. Єдине, що залишається пацієнтові на пам’ять, – ранки на скронях, які продовжують кровоточити деякий час. Самих же п’явок занурюють відразу після процедури в спирт, щоб уникнути зараження. Після процедури людина може відчувати деяку слабкість, але це минає. За словами лікарів, потрібно провести приблизно три процедури протягом кількох тижнів. Тоді це дозволить позбутися від мігрені.

За матеріалами Meddaily

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *