14-річна дівчинка врятувала трьох дітей під час пожежі - 283130У селі Броницька Гута Житомирської області 14-річна дівчинка врятувала трьох дітей під час пожежі, повідомила керівник прес-служби ГСЧC в області Ірина Романюк.

14-річна дівчинка врятувала трьох дітей під час пожежі. 31 травня о 23:40 в будинку на Житомирщині, в якому проживає 44-річна мати трьох дітей, почалася пожежа. Матері під час трагедії в будинку не було.

За словами сільського голови, в той день до матері трьох дітей у гості прийшла її подруга із семирічною донькою. Жінки разом розпивали алкогольні напої, а ввечері пішли в місцевий клуб, залишивши дітей самих вдома.

Старша дочка багатодітної матері Наталія, повернувшись із прогулянки, виявила, що від запаленої на столі свічки загорілися матраци, ковдри та інші домашні речі.
Дівчинка швидко розбудила дітей, які вже спали, і вивела їх у двір. Згадавши, що в палаючому будинку залишилися документи, вона повернулася туди і винесла разом із документами теплий одяг для дітей. Після цього дівчинка розшукала свою горе-матір і повідомила їй про те, що сталося.

Нагадаємо, 28 травня, в Херсоні на стоянці університету через дитячі ігри з вогнем згоріли чотири автомобілі, а також потрапив до реанімації 13-річний підліток.

 

За матеріалами КореспонденТ.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *