Замість суконь і костюмів – гроші хворим дітям - 383794117Випускники гімназії сербського міста Пірот вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускному вечорі. Заощаджені в такий спосіб гроші підлітки домовилися віддати нужденним.

Під час акції школярі та викладачі зібрали 310 тис. динарів. Ці гроші були передані 3-м сім’ям із тяжкохворими дітьми. Зокрема, в урочистій залі гімназії були передані гроші для 12-річного Предрага Потіча, який хворіє дитячим церебральним паралічем, 11-річного Матєя Лазаревича, який переніс 7 операцій, та 5-річного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП.

Після урочистостей у гімназії випускники пройшли центром міста у футболках із написом “Твої 5 хвилин блиску – чиєсь ціле життя”.

Вчорашні школярі розповідають, що вони хотіли зробити щось таке, щоб їх запам’ятали, а також дати приклад наступним поколінням. “Ці гроші, які я віддав би за дорогий одяг, який, хто знає, коли б ще одягнув, я можу віддати комусь, кому це дійсно необхідно”, – пояснює учасниця акції Брана Костич.

За матеріалами ТСН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *