У Буковелі розважали дітей, які залишилися без батьківської уваги - jgЦілий день дітям присвятили на туристичному комплексі “Буковель”. Діти насолоджувалися відпочинком у горах. Тут їм улаштували справжні розваги з усіма атракціонами, що є на комплексі. На “Буковелі” провели традиційний доброчинний фестиваль для дітей, які залишилися без батьківської уваги.

Виявилося, що хороводи доречні не лише довкола новорічної ялинки, а й біля фонтану в літніх горах. Потім діти малювали різнокольоровою крейдою і брали участь у модному дефіле.

Їхні вихователі кажуть, що після такого відпочинку, нехай і одноденного, дітлахи повертаються до інтернатів із позитивним настроєм. Для учасників дитячого фестивалю адміністрація курорту надала всі атракціони: екстрим-парк, батути, гірки, водяні кулі, веломобілі.

У маленьких відпочивальників навіть на інтерв’ю часу не було, бо боялися прогавити щось цікаве. Але навіть найнепосидючіші відвідали майстер-клас із оригамі і робили журавликів. А потім піднялися на “канатці” на одну з тутешніх гірських вершин, щоб відпустити свої журавликів. На “Буковелі” кажуть, що цей фестиваль для вихованців інтернатів – це лише початок літнього сезону благодійних дитячих заходів: готують фестиваль для обдарованих дітей та соціальний табір, в якому упродовж літа відпочинуть щонайменше тисяча дітей, які не мають батьків.

За матеріалами ТСН 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *