Напередодні Дня журналіста, 3 червня 2013 року, в УМВС України в Житомирській області відбулося нагородження переможців творчого конкурсу серед студентів-журналістів Житомирського державного університету імені Івана Франка «Міліція та ЗМІ – партнери об’єктивності».

Як повідомляє прес-центр університету, публіцистичні матеріали студентів-журналістів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли представник житомирського осередку Національної спілки журналістів України Ніна Скоробогатова, головний редактор провідного житомирського веб-сайту «Zhitomir.info» Тамара Коваль, а також завкафедрами ЖДУ імені Івана Франка Андрій Близнюк та Валерій Башманівський.

«Творчий конкурс серед студентів ВНЗ був ініційований і проводився нами вперше, – каже начальник УМВС України в Житомирській області Анатолій Лазарев. – У його організації ми знайшли абсолютну підтримку з боку ректорату Житомирського державного університету ім. І.Франка, де вже не перший рік випускають майбутніх журналістів. Ми ж мали на меті показати молодій гвардії реальну роботу органів внутрішніх справ щодо забезпечення громадської безпеки. Думаю, нам це вдалося».

За підсумками конкурсу кращим публіцистичним матеріалом однозначно була визнана робота студентки 3 курсу Марини Каплун «Беркут: жіночий погляд». 

Дипломи та грошові премії переможниці і ще трьом учасникам конкурсу, які зайняли призові місця, вручив заступник начальника УМВС України в Житомирській області Юрій Лебідь. Він побажав усім учасникам успіхів та висловив сподівання на майбутню співпрацю. А керівник міліції Житомирщини Анатолій Лазарев зазначив, що робота зі студентами-журналістами ЖДУ імені Івана Франка в майбутньому знайде своє продовження в подальших спільних з правоохоронцями творчих заходах та не менш цікавих проектах.

«Протягом минулого тижня тринадцятеро найкращих майбутніх журналістів ЖДУ імені Івана Франка мали унікальну можливість не просто побачити роботу міліціонерів різних підрозділів зсередини, але й позмагатися між собою в оформленні отриманих вражень у відповідні публіцистичні матеріали. Результати конкурсу засвідчили, що з завданням вони справились на «відмінно», – коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *