Студенти педагогічних та медичних ВНЗ працюватимуть у літніх таборах - лагерьПрем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України і Міністерству охорони здоров’я України розробити порядок залучення старшокурсників педагогічних і медичних ВНЗ до роботи у літніх таборах. Про це він заявив у ході засідання Кабінету міністрів України.

“За результатами вчорашньої розмови (з представниками громадських організацій) я вже дав практичні доручення. Наприклад, міністрові освіти і міністрові охорони здоров’я: терміново розробити порядок залучення старшокурсників педагогічних і медичних ВНЗ до професійної, профільної роботи у літніх таборах. В якості стажування, практики або іншим способом”, – заявив М.Азаров.

Він відзначив, що в планах уряду модернізації системи відпочинку й оздоровлення дітей можна і потрібно дуже серйозно спиратися на досвід і організаційні можливості громадських організацій. “Треба дуже тісно співробітничати з ними, щоб нова система була і сучасною, і соціально відповідальною”, – підкреслив М.Азаров.

За матеріалами РБК-Україна

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *