40 % американських жінок заробляють більше за чоловіків - women computerУ сорока відсотках американських родин жінки заробляють більше своїх чоловіків. А це – майже у чотири рази більше, якщо порівнювати зі статистикою у шістдесятих роках минулого століття.

Згідно з новим звітом, оприлюдненим дослідницьким центром Пью, така рекордна кількість жінок-годувальників є наріжним каменем, що  значною мірою змінює динаміку та уклад сучасної американської родини.

Для порівняння – у Канаді жінки заробляють більше у 18 % родин, в Європі – лише у кожній десятій родині.

У США, на відміну від Франції чи Канади, жінкам не гарантована оплачувана декретна відпустка. США – одна з лише трьох країн світу, де немає оплачуваної відпустки по догляду за дитиною. Дві інші – Свазіленд та Нова Гвінея.

Минулого року жінки заробляли на двадцять відсотків менше чоловіків, які виконували ту саму роботу. А витрат у них більше. Американські родини витрачають понад п’яту частину прибутку на оплату дитсадочка чи няні.

У Франції ж ці витрати частково покриває уряд, допомагають родині. У результаті – на ці потреби йде лише 10 % сімейного прибутку.

За матеріалами Українська правда. Життя 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *