Що частіше запитують діти в пошукових системах - 76cf0c711c30 1Інтернет-компанія «Яндекс» вирішила дослідити, які ж питання частіше ставлять пошуковим системам саме маленькі користувачі. Перші цифри статистики такі: діти (особи молодше 18 років) – це приблизно десять відсотків від загальної кількості користувачів пошуковика. Зате питань (маються на увазі запити у формі питальних речень) вони ставлять у 4 рази більше, ніж ті користувачі, яким більше 18!

У топ-листі популярних «проблем» неповнолітніх, звісно, навчання («як знайти площу трикутника», «що просив підняти вій», «що таке метафора/епітет»), ігри та комп’ютерні технології («як завантажити відео з youtube», «як називається гра, де треба бігати по потягах»).

Запити в цьому списку також класифікували і за гендерним принципом: хлопчиків більше цікавить комп’ютер і розваги, а дівчаток – навчання, краса (все логічно!). Були досліджені також «любовні» запитання, поставлені «Яндексу». Встановлено, що з труднощами типу «як зізнатися дівчинці у коханні, коли ти йдеш за нею після школи» або «як правильно цілуватися» стикаються хлопчики не молодше сьомого класу, а ось дівчаток сильна стать цікавить уже з п’ятого («як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю»)!

За матеріалами сайту www.gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *