Керувати човном до снаги тільки красунчикам - studentuМайбутній психолог Бен Кронін хотів на літо влаштуватися перевізником, щоб катати туристів на човнах по каналу навколо Кембриджу. Але йому відмовили, і він стверджує, що причина відмови звучала як вирок – «ви занадто потворні».
20-річного студента факультету психології просто вразила новина про те, що він недостатньо привабливий, щоб працювати на човні. Він тільки закінчив перший курс університету і хотів в літній час зібрати грошей, щоб профінансувати другий рік свого навчання. Тепер же він думає влаштуватися офіціантом.

«Я і ще кілька моїх приятелів пішли туди, щоб поговорити щодо роботи. Хотіли влаштуватися на сезон перевізниками, катати туристів річкою. До нас підійшов чоловік, відповідальний за прийом на роботу, але коли я поставив йому питання щодо вакансії, він оглянув мене з голови до ніг, засміявся і сказав, що я маю бути красивим, щоб отримати цю роботу. Я готовий був крізь землю провалитися, я відчував себе приниженим. До того ж, цей хлопець був справжнім високим смаглявим красенем», – поскаржився Кронін виданню Телеграф.

Студент факультету психології стверджує, що до цього кілька разів керував човном і впевнений, що запросто впорався б з цією роботою. Він не бачить зв’язку між вакансією і його зовнішністю. «Та яка різниця, який у мене вигляд і скільки я важу, якщо я міцно тримаю весла в руках і відмінно справляюся з такою роботою. Те, що він сказав мені, сильно вдарило по моїй самооцінці, мені було дуже ніяково. Я не знаю, чи не відмовлять мені тепер в іншому місці, але працювати на човнах відпало будь-яке бажання », – каже хлопець.

Бен Кронін все ж поскаржився в човнову компанію на їх співробітника. Там почали проводити внутрішнє розслідування, але вже відзначили, що у них немає працівника з такою зовнішністю, як змалював Кронін. Керуючий компанією Рід Інгерсент зазначив, що вони беруть співробітників не за красиві очі і м’язисті руки, а на підставі їх умінь і здібностей. «Абсолютно точно можу вас запевнити, що у нас серед критеріїв для претендентів не значаться зріст, вага і колір очей. Людина повинна справлятися зі своєю роботою – це основна вимога », – повідомив він журналістам.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *