У вівторок, 4 червня, поліцейські затримали 16-річного жителя мікрорайону «Чєрьомушкі» в Калузі, якого колишні приятелі звинувачують у здирництві.

За версією постраждалих підлітків, їхній старший товариш у січні цього року сколотив компанію з однолітків і хлопців трохи молодшого віку. Він навчив приятелів пити і курити, а потім став вимагати з них гроші «за уроки», мовляв, витратився в процесі навчання на спиртне і куриво. Підлітки покірно виконували вимоги свого лідера.

– Це тривало приблизно півроку,  поки батьки двох школярів не помітили, що з будинку стали пропадати гроші. Поговоривши з дітьми і з’ясувавши, у чому справа, дорослі написали заяву в поліцію.

У загальній складності діти віддали сенсею стільки грошей, скільки вистачило б на пару-трійку семестрів у комерційному виші. За даними УМВС, матеріальний збиток одного з школярів оцінюється в 34 тисячі рублів, другий «потрапив» на 47 тисяч.

Підозрюваний свою провину заперечує. Хлопець каже, що приятелі мстять йому за те, що він іноді їх бив. Кримінальна справа за даним фактом поки не порушувалася. Поліцейські проводять зараз перевірку. Підозрюваний належить до категорії так званих неблагополучних підлітків. Хлопчик перебував на обліку в підрозділі у справах неповнолітніх, ніде не вчиться і не працює.

У разі, якщо провина хлопця буде доведена, на нього заведуть справу за статтею «Вимагання». Підліток ризикує опинитися за гратами на строк до чотирьох років.

За матеріалами сайту www.kp40.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *