Повідомляємо, що Фонд Першого Президента Республіки Казахстан проводить І Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль «Бурабай жулдиздари – 2013», який відбудеться з 20 по 27 липня 2013 року в Центрі творчості, спорту та туризму «Бурабай-Лапландія» (Республіка Казахстан). 

Метою фестивалю є виявлення та підтримка дітей і молоді, талановитих у сфері мистецтва та культури; популяризація народної творчості країн-учасниць; створення умов для відпочинку обдарованих дітей та молоді; обмін досвідом щодо організації та розвитку дитячої творчості.

До участі в заході запрошуються діти та молодь віком від 7 до 18 років – юні художники, солісти та члени творчих колективів: вокальних, інструментальних, хореографічних.

Організатори фестивалю беруть на себе витрати на проживання, харчування учасників, переїзд від м. Астани до м. Бурабая та в зворотному напрямі, проведення фестивальних заходів, а також екскурсійне обслуговування.

Витрати на переліт до Астани та у зворотному напрямі, оформлення візи та страхового полісу здійснюють учасники.

За детальною інформацією щодо участі у конкурсі звертатися:

за тел.: 0 (44) 481-32-51 або електронною поштою: kaznaa@bk.ru (контактна особа – Алтибаєва Ліза); sapenova@mail.ru (контактна особа – Сапенова Закія); molyia-alban@mail.ru (контактна особа – Нурпеіс Молдир).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *