Стартувала Всеукраїнська літня профільна школа теології, релігієзнавства та історії релігії -У давньому мальовничому місті Лубни на Полтавщині в межах освітнього проекту МАН України «Літо інтелекту» стартувала Всеукраїнська літня профільна школа теології, релігієзнавства та історії релігії, організована Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова.

До 11 червня юні дослідники розглядатимуть різні концепції релігії, вивчатимуть її структуру та роль у житті суспільства, обговорюватимуть особливості національних і світових релігій. Поряд із учнями навчатимуться педагогічні працівники МАН України.

Наразі релігієзнавство є надзвичайно запитуваною професією як в Україні, так і за її межами, тому ця літня школа покликана підвищити імідж академічного вивчення релігії серед учнівської молоді, допомогти школярам у пошуку актуальних тем досліджень у секції теології, релігієзнавства та історії релігії і вийти на якісно новий рівень осмислення проблем, пов’язаних із природою релігії.

На МАНівців чекають пізнавальні лекційні та практичні заняття, під час яких вони зможуть поглибити знання про релігію в її конфесійному розмаїтті, знання з історії і суспільного функціонування релігії; ознайомлення з основами наукових досліджень з релігійної та релігієзнавчої тематики; оглядові екскурсії з відвідуванням культових споруд і пам’яток, творчі зустрічі та цікавий відпочинок у колі однодумців!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *