Науковці визначили найбільш корисні продукти - thumb2 1817342e3b4700270a1a5f46a5a5779bНадзвичайно корисну чудо-їжу фахівці радять обов’язково  включити у свій раціон. Яблуко визначають найкориснішим.

Днями вчені з Німеччини оголосили результати тривалих досліджень, які проводили для визначення користі, принесеної організму різною їжею. У складеному  рейтингу перше місце займають яблука, щоденне вживання яких значно знижує ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера. Крім того, “райський плід”містить у собі речовини, що запобігають росту онкологічних клітин.

Другий за корисностю продукт – це риба. Її вчені радять обов’язково включити в раціон людям, що страждають на серцево-судинні захворювання. Якщо на тиждень вживати, принаймні, три страви з риби або морепродуктів, то ризик розвитку серцевих захворювань, зокрема – інфаркту, зменшується наполовину. Секрет у  тому, що Омега-3 кислоти надають сприятливий вплив на мембрану клітин.

На третє місце вчені поставили часник, який незамінний при розвитку застуди. Крім того, цей овоч за умови його регулярного вживання знижує ймовірність розвитку раку кишечника і шлунку, стимулює функції травної системи і попереджає появу тромбів.

Четверта позиція у рейтингу найбільш корисних для здоров’я продуктів – полуниця, яка неймовірно багата вітаміном С і залізом. А ефірні масла, які виготовляють з цих ягід, стримують ріст клітин, що провокують рак.

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *