Сімом волинським дітям-сиротам придбали соціальне житло. Кошти на це були виділені у рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013 – 2015 роки. Дві квартири, яким надано статус гуртожитків, куплені за кошти обласного та міського бюджетів.

Ключі від нових помешкань новоселам вручили голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук і Луцький міський голова Микола Романюк.

У цих помешканнях проживатимуть повнолітні діти. Саме на початку дорослого життя вони особливо потребують піклування. У Волинській області, яка є однією з перших в державі, у 2012 році, започатковувала регіональну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Така робота уже є системною, віднайдено ресурси з різних джерел. Дітям-сиротам надається соціальне житло не лише в Луцьку, а  й в Ковелі та Володимирі-Волинському.

Цим дітям за кошти Луцької міської ради в оселі придбано меблі, а сертифікати на побутову техніку діти отримали напередодні пасхальних свят від Митрополита Луцького і Волинського Ніфонта та голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Діти-сироти перебували на первинному обліку в Службі у справах дітей міської ради та на отримання житла – у відділі реєстру житлового фонду Луцької міськради.

 Волинська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *