Цієї середи, 22 травня, кожен, хто завітав до Національного еколого-натуралістичного центру, що в Києві, мав можливість опинитися у вирі справжнього ландшафтно-квіткового калейдоскопу.

Тут уже два дні вправляються у майстерності з квітникарства та ландшафтного дизайну учні шкіл і позашкільних закладів з усієї України. Не дивлячись на свій юний вік (13 – 18 років) змагаються по-дорослому – втілюють у життя власні задуми щодо озеленення навчальних закладів у рамках проекту «Квітуча Україна». Організаторам надійшло понад вісімдесят заявок на участь, до втілення дійшов – двадцять один проект.

Учасників випробовували у два етапи: перший – відбірковий (відбувався заочно) та другий – фінальний (фактичне втілення на території НЕНЦу – сьогодні). Кожна команда – це чотири учні загальноосвітніх і позашкільних НЗ і один керівник.
Визначити переможців доведеться компетентним членам журі. Оцінюють: оригінальність, технологічність, рівень виконання, художнє оформлення, композиційну довершеність та командну робота.

Переможців визначать до кінця тижня. А поки на території Національного еко-натур-центру панує незабутня квітково-ландшафтна феєрія, що тішитиме око відвідувачів до кінця літа.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу