Американську випускницю позбавили диплома через орлине перо - vypusknytsaІндіанці Челсі Реймер відмовили в отриманні диплома про закінчення школи до тих пір, поки вона не виплатить штраф у тисячу доларів. Таке покарання випускниці Escambia Academy в місті Етмор, штат Алабама, призначили за те, що вона з’явилася на церемонію вручення дипломів з орлиним пером у шапочці.

За словами Реймер, яка належить до одного з кланів племені криків (також відомих як Маскогі), директор школи Бетті Уоррен заборонила учням-індіанцям носити пір’я в школі. Вона також пообіцяла вигнати тих, хто з’явиться на церемонію в костюмі з національними елементами.

Школа направила учням відповідний договір до події, яка сталася 23 травня. Однак Реймер, хоча і зізналася в тому, що отримала текст договору, відмовилася його підписати, оскільки визнала його несправедливим і дискримінаційним.

Як з’ясувалося, на самій церемонії ніяких інцидентів за участю випускниці не відбулося, хоча, за її словами, керівництво навчального закладу було засмучене цим фактом. При цьому однокласниця Реймер прийшла на захід з пером у намисті, і в її бік не було зроблено будь-яких дисциплінарних санкцій.

Директора школи незабаром після випускної церемонії звільнили. Її замінив тимчасовий виконувач обов’язків керівника навчального закладу Девід Уокер. За його словами, він видав би Челсі диплом, але зараз це питання потрібно вирішувати з наглядовою радою школи.

За словами колишнього вчителя батьків Рейме Алекса Альвареса, який також належить до криків, рада племені запросила керівництво школи до обговорення питання про допустимість носіння пір’я, але прохання про зустріч було відхилено. Альварес написав про це в місцеву газету, але школа так і не змінила своєї позиції.

За матеріалами Лента.ру

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *