Майже вісім тисяч юних киян відпочиває у пришкільних таборах - cd1Майже вісім тисяч юних киян відпочиває у таборах денного перебування, що організовано на базі 103-х навчальних закладів столиці. За дотриманням правил безпечної поведінки та активним дозвіллям малечі здійснюють пильний контроль працівники табору разом із адміністрацією школи, а також відповідними службами.

З метою перевірки роботи пришкільних таборів директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Оксана Добровольська здійснила інспекційний виїзд до двох навчальних закладів Деснянського району столиці.

Вона ознайомилася з таборовим розпорядком дня, оглянула кімнати відпочинку, медкабінет, харчоблок та поспілкувалася з працівниками і дітьми. 

«Питанню підготовки до початку літнього оздоровлення дітей, зокрема, роботі пришкільних таборів ми приділяємо надзвичайну увагу. Це стосується і дотримання санітарних вимог, і цікавої програми, та кваліфікації працівників. Крім того, усі діти, які відпочивають, отримують посилене харчування. Загалом денні табори на базі навчальних закладів є дуже актуальними, адже це – прекрасна альтернатива для батьків, які працюють і не можуть вивезти дитину з міста, проте дбають про її змістовне дозвілля», – зауважила Оксана Добровольська.

У профільному департаменті інформують, що в переважній більшості табори організовують для дітей молодшого шкільного віку. Вартість путівки – 432,00 грн, батьківська плата становить 25 % від загальної вартості путівки, тобто 108,00 грн. Робота у пришкільних таборах організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично.

Київська МДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *