Відповідно до Нових соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України», одним з основних завдань влади є забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Тому в Миколаївській області ведеться робота, спрямована на розширення та вдосконалення мережі дошкільних закладів. 

У Костянтинівському ДНЗ «Малятко» Новоодеського району (на базі місцевої школи) відкрито додаткову групу, завдяки чому тепер усі діти села стовідсотково охоплені дошкільною освітою. 

На урочисте відкриття завітало обласне та районне керівництво, зокрема, перший заступник голови ОДА, виконувач функцій і повноважень голови ОДА Геннадій Ніколенко, голова райдержадміністрації Микола Заболотний, депутат обласної ради Фелікс Ольшевський. 

Також цього дня біля приміщення школи-садка зібралися батьки та представники громади села, для того, щоб взяти участь у заході, на який особливо чекали молоді батьки, діти яких стояли на черзі до садочка. 

Як зазначив Геннадій Ніколенко, те, що «сьогодні на території Миколаївської області відкриваються нові дитячі садочки та додаткові групи, покращуються умови перебування наших дітей у дошкільних навчальних закладах, є свідченням того, що держава виконує взяті на себе повноваження та рухається в напрямку реалізації соціальних ініціатив Президента України. Обласна влада робить усе можливе для того, щоб, перебуваючи у садочках, наші діти не відчували якихось обмежень. Вони мають повноцінно харчуватися, різносторонньо розвиватися, проходити необхідну підготовку до школи. На всі ці питання обласне керівництво звертає особливу увагу». 

Не обійшлося цього дня і без подарунків. Геннадій Ніколенко подарував садочку телевізор, інші гості презентували апаратуру, техніку та іграшки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу