24-річний програміст з Каліфорнії Роб Райнхард винайшов незвичайний порошковий продукт, який може замінити людям звичайну їжу. Так званий «сойлент» розчиняється у звичайній воді, в результаті чого виходить солодкуватий напій без запаху, що відмінно втамовує голод. У ньому містяться всі необхідні для організму поживні речовини: вуглеводи, жири, білки, солі.

За словами Райнхарда, він харчується виключно сойлентом вже декілька місяців і відчуває себе відмінно. У день він випиває близько літра свого напою, – в цій кількості міститься добова доза необхідних речовин, яка повністю відповідає рекомендаціям Національної академії наук США.

Будучи програмістом, Рейнхард постійно роздумував над оптимізацією свого побуту. Він вивчив праці з біології і дійшов висновку, що людський організм потребує не їжі як такої, а в правильного поєднання хімічних елементів. Рейнхард експериментував з численними речовинами, змішував їх, використовуючи жирної основи – оливкова олія, і нарешті підібрав оптимальний рецепт для свого «коктейлю майбутнього».

Минулого тижня Райнхард заявив про свою готовність почати масове виробництво нового продукту. Для запуску проекту йому було потрібно $ 100 000, проте Райнхарду вже вдалося зібрати від спонсорів майже $ 430 000.

За матеріалами InoPressa

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *