Білявка залишила школу, бо "надто вродлива" - a17f4df 01Змучена своєю вродою, 21-річна білявка Дана Адіва з Чикаго була змушена кинути школу та зараз не може знайти собі бойфренда. А все – через постійну увагу до неї чоловіків.

“Завдяки своїй зовнішності я отримую все, що забажаю. Мені не треба бути розумною, бо я гарна”, – пояснює ситуацію дівчина. Утім, Дана Адіва жаліється, що ніхто не сприймає її серйозно.

“Коли я була молодшою, люди весь час казали мені, наскільки я вродлива. Однак потім все змінилося. У мене було багато уваги від хлопців, тому дівчата почали дуже ревнувати. Надсилали мені гнівні листи. Дійшло до того, що я просто припинила відвідувати школу”, – розповідає білявка.

Дівчина також жаліється на відсутність кохання. “Я сподіваюся знайти коли-небудь своє кохання, але моя зовнішність дуже заважає. Коли я йду до бару, кожен хлопець дивиться на мене”, – каже Дана.

Вона навіть вдалася до крайніх заходів: пофарбувала волосся та почала носити окуляри. “Я намагалася набрати вагу, але не змогла”, – розповідає про своє жахливе життя дівчина. “Світові треба змінитися, а не мені”, – робить висновок Дана.

За матеріалами Українська правда. Життя

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *