Білорусів завалить сміттям - smittyaМінприроди, Мінжитлокомунгосп та Мінбудархітектури Білорусі розглядають питання про ліквідацію сміттєпроводів у республіці, заявив перший заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Віталій Кулик.

«Нинішня система сміттєпроводів перешкоджає окремому збору відходів. І зараз вирішується питання відмови від неї на користь більш екологічних рішень», – сказав він, додавши, що перш ніж руйнувати чинну систему збору відходів, потрібно створити нову.

У цьому питанні основне навантаження ляже на міністерство житлово-комунального господарства, яке повинне буде забезпечити всі двори контейнерами та організувати регулярний вивіз сміття. Окрім ліквідації сміттєпроводів, влада країни також розглядає ще одну пропозицію – забезпечити їх (сміттєпроводи) додатковими відділеннями для роздільного збору відходів. Це технічно можливо, однак потребує серйозних витрат.

Наразі з усіх білоруських міст будинки без сміттєпроводів є тільки в Гомелі, де з 1995 року місцева влада проводить відповідний експеримент. Раніше жителі Мінська неодноразово скаржилися, що в деяких багатоповерхівках заварюють сміттєпроводи. У Мінміськвиконкомі повідомили, що планують у майбутньому повністю перейти на контейнери для вторсировини.

За матеріалами Лента.ру

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *