Стартували Літні дитячі олімпійські ігри «Київ-2013» серед шкільних команд -У «Місті спорту» столичного Гідропарку стартували Літні дитячі олімпійські ігри «Київ-2013» серед шкільних команд з таборів відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів міста.

Організаторами змагань виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, БФ «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем», ГО «Асоціація сімейного спорту України» за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У відкритті змагань взяв участь заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віктор Павленко. Він передав учасникам шкільної Олімпіади щирі, теплі слова привітання від голови Комітету Євгена Баженкова і побажав юним олімпійцям нових спортивних досягнень.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь десять команд, які представляють усі райони Києва. Хлопці й дівчата виборюють нагороди у змаганнях «Веселі старти» (це – естафета команд з трьох видів «Баскетбол», «Хокей», «Футбол»). Крім того, у програмі Літніх дитячих олімпійських ігор турніри з «Піонерболу», «Пляжного футболу» та «Жіночого футболу».

Нинішні Літні дитячі олімпійські ігри «Київ-2013» – чудова нагода для кожного учасника поринути у чарівну атмосферу спортивного свята, відчути атмосферу неповторних емоцій, чесного суперництва та справжньої дружби. А ще  – можливість для маленьких киян відчути смак своїх перших перемог, а для вихователів – зробити ще один крок до покращення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *