8 % зареєстрованих на українську мову і літературу не вступлять до вишу - ukr.movaСкласти найвідповідальніший тест, а це українська мова та література 5 червня прийшло 92 % від усіх зареєстрованих на першу сесію. А це означає, що 8 % втратили шанс поступити до вищого навчального закладу, позаяк українська мова – єдиний обов’язковий предмет для вступу. Такі оперативні дані повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Тест із української мови передбачав 61 завдання. Останнє полягало у написанні власного висловлювання. Тривалість іспиту 180 хвилин. Відповіді до завдань тесту з української мови і літератури (І сесія) буде розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти 6 червня о 16 годині.

Наразі громадянська мережа «Опора» інформує про порушення з боку абітурієнтів. Найбільше через виявлені під час технологічної перерви мобільні телефони. “Здебільшого вони вимкнені, але це все одно є підставою, аби заборонити подальшу роботу над тестом і анулювати результат.» – розповідає координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО Ольга Стрелюк.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *