П’ятирічні діти: які вони? Про це сперечаються психологи, фізіологи, педагоги і, звісно, батьки.

Саме ці питання розглядали під час Всеукраїнської конференції на тему: «Сучасні п’ятирічні діти: проблеми і особливості розвитку», яка відбулася 4 червня 2013 року.

У межах Конференції на базі дошкільних навчальних закладів міста Києва також відбулися засідання дискусійних студій.

У них взяли участь практичні працівники з різних регіонів України та відомі вчені: Іван Бех – доктор психологічних наук, академік, Алла Богуш – доктор педагогічних наук, академік, Ганна Бєлєнька, Наталія Гавриш – доктори педагогічних наук, Тамара Піроженко – доктор психологічних наук та інші. 

За підсумками роботи дискусійних студій, у міністерстві відбулося пленарне засідання під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського.

Усі пропозиції учасники дискусійних студій надали до рекомендацій, а міністерство втілюватиме у відповідні документи, які сприятимуть розвитку особистості кожної дитини.

Слід зазначити, що на сьогодні дошкільна освіта стала пріоритетною в діяльності керівництва держави. Президент України Віктор Янукович поставив чітке завдання – кардинально змінити ситуацію саме в дошкільній освіті. Глава держави назвав її «фундаментом сучасної системи безперервної освіти» і закликав зробити його міцним.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *