Шановні представники засобів масової інформації! Шановні колеги! 

Високих рейтингів і вдячної аудиторії! Вітання Дмитра Табачника з Днем журналіста! - dnСьогодні День журналіста, і для мене це гарний привід висловити слова вдячності усім тим, хто присвятив своє життя журналістиці.

Перш за все, хочу щиро подякувати вам за те, що ви небайдужі до роботи Міністерства освіти і науки, за те, що цікавитеся тими реформами та проектами, що відбуваються у сфері освіти, аналізуєте їх та даєте об’єктивну оцінку.

У свою чергу, ми щоденно ознайомлюємося з вашими матеріалами, які допомагають глибше осмислити події, зробити певні висновки і головне – рухатися вперед задля розвитку української освіти та науки.

Переконаний, що конструктивний діалог, співпраця та об’єктивне висвітлення нашої роботи стануть запорукою подальшого розвитку української освіти та науки і зростання позитивного іміджу на міжнародній арені.

Бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіху у творчому пошуку, цікавих тем, захоплюючих репортажів, доброзичливих співрозмовників, високих рейтингів та вдячної аудиторії.

 

З найкращими побажаннями, 

міністр освіти і науки, 

член Національної спілки журналістів України Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *