Те, що державний іспит для випускників став єдиним, зіграло злий жарт. Школярі країни об’єдналися і давай обмінюватися правильними відповідями! Скандал з бланками відповідей, що з’явилися в Інтернеті, розгорається з новою силою. По всій країні здавали російську мову: саме тоді в соціальних мережах і засвітилися фотографії-шпаргалки. Після цього було прийнято рішення анулювати результати. Але в понеділок перед іспитом з математики в мережу знову виклали відповіді.

Результати моніторингу показують, що механізм поширення фотографій такий: окремі особистості або групи пропонують випускникам, не безоплатно, звичайно, надіслати відповіді. Потім ці відповіді заливаються в групи в соціальних мережах і стають надбанням громадськості. Напередодні іспитів були створені навіть спеціальні сайти, на яких розміщуються бланки ЄДІ, та адреси таких сайтів видає пошуковик після відповідного запиту.

Громадська палата вже пропонувала анулювати всі результати ЄДІ і заблокувати соціальні мережі на період складання іспитів з 27 травня по 19 червня. Але поки влада шокована і шукає вихід, обивателі, що спостерігають за галасом з боку, вирішили просто посміятися над ситуацією. Тепер в соціальних мережах під назвою «відповіді на ЄДІ з математики» можна прослухати аудіозаписи пісень про армію – тонкий натяк на майбутнє недбайливих випускників.

За матеріалами сайту www.gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *