Будь-які зміни в системі ПТО потребують виважених дій, – заступник міністра освіти і науки - nh5 червня 2013 року заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. 

Під час засідання, зокрема, розглядалися питання щодо виконання Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Про участь центральних та регіональних органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців у формуванні трудового потенціалу держави та професійній підготовці кваліфікованих робітників для сучасної економіки України». 

У заході також взяли участь директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, начальник відділу професійного розвитку трудового потенціалу та альтернативної служби департаменту ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Ольга Вакуленко, перший заступник Голови Спільного представництва органу сторони роботодавців на національному рівні Олексій Мірошниченко, директор департаменту розвитку трудового потенціалу та корпоративної соціальної відповідальності Родіон Колишко, а також представники інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, наукових установ, об’єднань роботодавців та громадських організацій. 

Будь-які зміни в системі ПТО потребують виважених дій, – заступник міністра освіти і науки - vf2«Будь-які зміни в системі професійно-технічної освіти, яка поєднує не лише навчання, а забезпечує зв’язок з економікою, зв’язок з виробництвом, потребують виважених дій, думок та спільних рішень. Саме тому, у роботі ми залучилися підтримкою міжнародних експертів у рамках відомого проекту Твіннінг», – підкреслив Борис Жебровський. – «Вибір був за нами – ми подивилися у яких країнах найбільш ефективно розвивається профтехосвіта. Це Королівство Данія, Федеративна Республіка Німеччина… І ми залучили фахівців саме з цих країн. Сьогодні підбито перші підсумки спільної роботи міжнародних експертів з фахівцями з української сторони – роботодавцями та представниками міністерств, інших структур. Її суть полягає якраз у пропозиціях до змін у законодавстві, стандартах, що для нас дуже важливо». 

Також Борис Жебровський поінформував народних депутатів, що спільна робота, відповідно до проекту, триватиме до жовтня 2014 року. 

Серед інших тем, які також розглядалися під час засідання Комітету: урегулювання законодавчих норм щодо питань управління професійно-технічною освітою; сприяння зайнятості та працевлаштування молоді; видання навчальної літератури для учнів ПТНЗ; оновлення стандартів професійно-технічної освіти тощо. 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *