Завдяки гранту Президента України Віктора Януковича на реалізацію проекту зі створення «Центру раннього естетичного розвитку для дітей» у м. Радивилів, що на Рівненщині, запрацював Центр раннього естетичного розвитку «Світлячок».

Як зазначила директор радивилівського районного Будинку школяра Світлана Сова, Глава держави не раз наголошував на «створенні можливостей для всебічного розвитку дітей», зокрема, на реалізацію цього завдання Будинок школяра м. Радивилова отримав грант Президента України у розмірі понад 27 тисяч гривень.

Першими вихованцями закладу стали 35 дошкільнят районного центру та навколишніх сіл. Упродовж літньої пори кваліфіковані викладачі «Світлячка» готуватимуть їх до 1-го класу, зокрема, навчатимуть англійської, письма, математики й читання. Під час занять у студіях «Пізнайко» «Добрик», «Психолог і я» малятам в ігровій формі педагоги допомагатимуть пізнавати навколишній світ. Тим часом в музичній, художній, вокальній та хореографічній студіях у дошкільнят розвиватимуть естетичні вподобання та творчі здібності, а під час занять у «Кольорових долоньках» малюки втілюватимуть свої фантазії на папері, склі та глині. У студії «Веселі співаночки» діти розкриватимуть свої співочі таланти.

Також на маленьких слухачів очікують цікаві екскурсійні програми, подорожі та родинні свята.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу