Мала академія наук України розвиває міжнародну співпрацю - cd2У межах проведення Року дитячої творчості та на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в частині розвитку позашкільної освіти працівники Національного центру «Мала академія наук України» провели у Києві зустріч з представниками Центру TheoPrax Фраунгоферського інституту хімічних технологій (м. Пфінцтал, Федеративна Республіка Німеччина). 

Німецька делегація ознайомилася з інноваційними проектами та методичними напрацюваннями українських науковців, спрямованими на пошук, підтримку і розвиток обдарованої молоді. Інформаційним відкриттям для присутніх став фільм про експерименти та розробки юних дослідників.

У свою чергу, керівник Центру TheoPrax (Фраунгоферський інститут хімічних технологій), член правління і співзасновник фонду TheoPrax Дьорте Краузе й ініціатор методики TheoPrax, голова та співзасновник фонду TheoPrax, консультант Фраунгоферського інституту хімічних технологій міста Пфінцтал, професор Петер Ейєрер розповіли про свої напрацювання й здобутки. 

Змістовна розповідь про TheoPrax і близько 900 реалізованих освітніх проектів викликали у присутніх багато запитань, на які педагоги Малої академії наук отримали вичерпні відповіді. «Ми жодного разу не були в Києві і за ці два дні дуже багато побачили і вражені. Ми також вражені, що освіті в Україні приділяють дуже велику увагу, і тим більше раді тому, що в нас є можливість для співпраці», – відзначила Дьорте Краузе. 

На завершення зустрічі працівники НЦ «МАНУ» та німецькі колеги обмінялися змістовними аналітичними виданнями освітніх установ України та ФРН. 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *