Студенти-першокурсники Сумського державного університету успішно виступили на І Міжнародному фестивалі «Тавричні зустрічі», що відбувся у Сімферополі (АР Крим). За високу виконавську майстерність Сергій Пономаренко став володарем Гран-Прі, Анна Древаль та Ірина Скляр отримали дипломи фестивалю.

175 учасників віком від п’яти до 30 років із України, Росії, Білорусі, Казахстану, Естонії представили свої таланти у різних номінаціях: академічний, народний, естрадний і джазовий вокал, класична, народна і сучасна хореографія.

До складу журі ввійшли заслужені діячі мистецтв, народні артисти, лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів, режисери, художні керівники студій.

Виступи конкурсантів оцінювалися за такими критеріями: оригінальність, техніка виконання, артистизм, музичне оформлення, костюми. Студенти СумДУ гідно витримали конкуренцію студентів – представників музично-педагогічного факультету Тернопільського педагогічного університету, вокального відділення Харківської консерваторії, Сімферопольського музичного училища, Казахської національної консерваторії та інших навчальних закладів.

У межах фестивалю пройшли зустрічі з видатними діячами мистецтв, артистами і композиторами, екскурсії цікавими історичними місцями Криму.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу