Два дні – 21 і 22 травня – українські абітурієнти складали ЗНО з математики. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на першу сесію ЗНО з математики коливається у межах 92% від кількості зареєстрованих учасників, на другу сесію –  92,8 %.

Протягом тестування учасникам тестування з математики було запропоновано розв’язати 32 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 52 тестових бала, які потім будуть трансформовані по 200-бальній шкалі. Про те, як саме підраховуються бали на ЗНО, читайте на порталі ПедПРЕСА.

Відповіді до завдань першої сесії ЗНО з математики можна подивитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО-2012») та на освітньому порталі ПедПРЕСА. Інформація постійно оновлюється! Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах ВКонтактеFacebookTwitter

Відповіді на ЗНО з математики – 2 сесія (у форматі pdf)

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2012, оголошення перших результатів тестувань має розпочатися починаючи з 30 травня.

Нагадаємо, що наступний предмет, який складатимуть учасники ЗНО-2012 – всесвітня історія. Абітурієнти складатимуть це тестування вперше з 2008 року, коли його відмінили. Програма зовнішнього оцінювання з всесвітньої історії охоплює весь зміст шкільних курсів з предмету: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми. Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з всесвітньої історії мають розв’язати 60 тестових завдань.

Правильні відповіді на завдання ЗНО з всесвітньої історії з’являться на сайті УЦОЯО та портал ПедПРЕСА 25 травня. Слідкуйте за оновленнями!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *