Виїзні науково-популярні лекторії в межах науково-освітнього проекту Малої академії наук України «Наука ХХІ століття: перспективні напрями розвитку» активно продовжують свою роботу та розширюють географію відвіданих місць.

Черговий виїзний лекторій відбувся у Івано-Франківську. Важливою частиною заходу став науково-практичний семінар для педагогів, на якому обговорювали питання перспективних напрямів розвитку та специфіки організації дослідницької роботи учнів Івано-Франківського територіального відділення Малої академії наук, науково-дослідницької роботи в Українській гімназії № 1 як основи формування майбутньої наукової еліти. Учасники заходу ознайомилися з особливостями діяльності наукового товариства учнів Української гімназії № 1 та перспективами участі вчителів у міжнародних науково-освітніх програмах, що проходять на базі сучасних світових наукових лабораторій як стимулу для продуктивної та творчої роботи з учнями. 

У межах заходу учням прочитали наукові лекції член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор  Петро Лобода («Наноматеріали і нанотехнології – основа науково-технічної революції ХХІ століття») та доктор технічних наук, професор НТУУ «Київський політехнічний інститут» Ярослав Зауличний («Міжатомна взаємодія – основа існування матеріального світу»).

Наступного дня у Надвірнянському коледжі Національного транспортного університету учасники виїзного лекторію продовжили спілкування з науковцями, а педагоги в форматі круглого столу ділились досвідом роботи з обдарованими учнями.

Виїзний лекторій відбувся також в Ужгороді, на ньому представлено стендову експозицію «Освітні проекти Малої академії наук України».

Науково-освітній проект МАН «Наука ХХІ століття: перспективні напрями розвитку» триває.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *