Азаров обіцяє вчителям відпустку з грошима - 1d91b18e87176c14413412d600c5f2cbПрем’єр-міністр Микола Азаров доручив керівникам обласних державних адміністрацій забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату відпускних вчителям. Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

“У нас ніколи не було проблем зі своєчасною виплатою відпускних вчителям. Не має бути її і зараз. Якщо виникають якісь проблеми, оперативно вирішуйте їх разом із Міністерством фінансів. За необхідності звертайтеся особисто до мене. Це питання має бути чітко вирішено”, – сказав Азаров на нараді з місцевими керівниками.

Водночас прем’єр підкреслив, що через кілька тижнів в Україні почнеться збір зернових, і закликав місцевих керівників ретельно підготуватися до цієї роботи, а також розпочати підготовку до осінньо-польової кампанії.

Він також доручив почати підготовку до опалювального періоду та забезпечити своєчасний розрахунок за електроенергію і газ.
Як повідомлялося, міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький впевнений, що опалювальний сезон буде проведено на 100% успішно.

За матеріалами UBR 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Азаров обіцяє вчителям відпустку з грошима”
  1. це неправда, бо я у відпустку йду з 17 червня, то бухгалтерка сказала, що даватимуть шматками. А мені потрібні кошти на лікування в санаторії та ще й немаленькі. А він тут казки розказуе. Але коли це наша влада переживала за людей?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *