Український хор переміг на фестивалі «Хайнувка 2012» -Хор «Благовіст» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (керівник Зиновій Яропуд) взяв участь у ХХХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі духовної музики «Хайнувка 2012», який проходив у м. Білосток (Республіка Польща).

Фестиваль має тридцяти однорічну історію і вважається найвизначнішим пісенним форумом православної музики у Європі. Щорічно у ньому беруть участь хорові колективи з найрізноманітніших куточків світу. Цього року у фестивалі взяли участь 24 хорові колективи з Естонії, Боснії і Герцеговини, Румунії, Грузії, Ізраїлю та ін.

Камерний хор «Благовіст» у складі студентів і співробітників університету (18 чоловік) гідно представив свій навчальний заклад, місто і країну та посів почесне третє місце у номінації «Регіональні хори».

Організатори фестивалю описують виступ хору на своєму сайті так: «Як належить українським патріотам, всі твори були виконані рідною мовою. Хор вперше виступав на такому важливому заході, тому – як сказав диригент Зиновій Яропуд – під час виступу почувалася творча напруга. Твір «Боже Великий, Єдиний», який є релігійним українським гімном, публіка слухала стоячи.»

Участь у фестивалі стала потужним досвідом на шляху зростання майстерності хору.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *