З 4 до 7 червня 2013 року на базі Військово-морського ліцею у м. Севастополі проводилась IV Спартакіада військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту.

Команди 16 закладів України змагалися з бігу, плавання, підтягування на перекладині, подолання смуги перешкод, перетягування канату тощо.

За результатами змагань перше місце посіла команда Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка, друге – Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, третє – Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». 

Кращі результати з багатоборства показали Синенко О. В. (Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»), Далієвський Є. В. (Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою), Черевко А. Л. (Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»).

V Спартакіада відбудеться наступного року у Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військовою підготовкою.

Нових вам перемог, ліцеїсти!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *