Студенти та викладачі розробили фірмовий стиль для ДП «Антонов» - vf3Відповідно до договору про співпрацю між державним підприємством «Антонов» та Київським державним інститутом декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, студенти кафедри графічного дизайну розробили фірмовий стиль для ДП «Антонов».

Зокрема, студенти під керівництвом викладачів Ігоря Женченка та Анатолія Буртового працювали над створенням блок-логотипу, застосовуючи фірмові кольори підприємства.

Також розроблено проекти для рекламно-сувенірної продукції зі шкіргалантереї, текстилю та порцеляни, різноманітні типографські зразки. Серед тих, хто долучився до створення фірмового стилю, – студенти Іван Дегтярьов, Ганна Ігнатюк, Марта Симанович, Анастасія Хуторна (ГД-1); Лаура Будагян, Катерина Говорун, Анастасія Костржицька, Олександра Петренко, Тетяна Приходько, Денис Храмов (ГД-2); Олена Коломієць, Олена Корогод. (ГД-3).

У перспективі ці розробки візьмуть за основу майбутніх дипломних проектів студенти-дизайнери – випускники інституту 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *