Державні мовники здобули низку нагород ХVII Всеукраїнського фестивалю фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», що завершився напередодні в Іллічівську (Одеська область).

Так, програма Закарпатської ОДТРК «Більше, ніж хобі» стала лауреатом у номінації «Краща пізнавально-розважальна телепередача для дітей молодшого та середнього шкільного віку». Телеканал «Тиса-1» почав розповідати про талановиту юнь краю ще із січня 2013 року

З черговою перемогою повернулися і волинські телевізійники. Їх передача «Побачення у Червоному морі» (автор сценарію — Наталка Прач, редактор — Марія Андрушко) зайняла перше місце у категорії «Телепрограми, що пропагують здоровий спосіб життя». Теленарис розповідає про юного волинського дайвера Данила Яровенка.

Кращою телепрограмою про обдарованих дітей стала «Золота дитина Одеси» (автор – Людмила Курилюк) Одеської ОДТРК, а радіопрограмою – «Крок за кроком» Івано-Франківської ОДТРК «Карпати». Її ведучими є юні журналістки Інна Шешурак, Юлія Гробельна, а готувала дівчаток до ефіру редактор програм державного мовника Мар’яна Стринаглюк, яка працює над створенням дитячих радіопередач з жовтня 2008 року.

Передача «Малявочки» (автор – Оксана Деліта) Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» отримала звання лауреата з врученням відзнаки «За кращу телепрограму» у номінації «Телепрограма що знайомить з народними традиціями і обрядами».

Загалом на церемонії закриття фестивалю вручили нагороди кращим творчим колективам у 15 номінаціях.

Нагадаємо, творчий форум проходив на Одещині за підтримки Держкомтелерадіо України, Одеської обласної та Іллічівської міської адміністрації, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, Спілки кінематографістів та ін. Цьогоріч у ХVII Всеукраїнському фестивалі фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча» взяли участь 27 конкурсантів із України та творчі колективи з Болгарії, Великобританії, Македонії, Росії та США. Вони представили на розгляд журі документальні, художні та ігрові стрічки, програми, мультфільми.

Гості «Золотого курчати» мали змогу відвідати майстер-класи іменитих режисерів, переглянути перфоманси місцевих та київських акторських груп.

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу