У Мінську (Республіка Білорусь) відбулося розширене засідання тренерської ради Асоціації дитячо-юнацького хокею Білорусі. У нараді взяли участь директори і тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл та хокейних клубів Білорусі, а також представники Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Республіки Польща, України та Російської Федерації. До складу української делегації ввійшли завідуючий методкабінетом Республіканського вищого училища фізичної культури Сергій Єщенко та старший учитель відділення хокею РВУФК Вадим Кир’ян. 

За словами Сергія Єщенка, головна мета поїздки до Мінська – вирішення питання щодо участі команди РВУФК (вік гравців – 1998 рік народження) у відкритій хокейній першості Білорусі . До речі, у найсильнішій групі «А».

Сергій Єщенко виступив перед учасниками наради і розповів про РВУФК та його хокейне відділення, а також про плани щодо участі в першості Білорусі. Крім того, відбулася зустріч Сергія Єщенка та Вадима Кир’яна з президентом Федерації хокею Білорусі Євгеном Ворсіним, який пообіцяв сприяння щодо вирішення питання про участь хокеїстів РВУФК у відкритій першості Білорусі. Президент ФХБ вважає нашу команду конкурентноспроможним партнером. Нині триває підготовка документів.

Безпосередня підготовка до чемпіонату Білорусі розпочнеться 21 липня 2013 року на навчально-тренувальному зборі у Затоці Одеської області. У дебютному для українських хлопців відкритому чемпіонаті Білорусі суперниками будуть хокейні команди з Раубичів, Могильова, Мінська, Бреста, Гомеля та Солігорська.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *