Кількість ВІЛ-інфікованих в Україні зменшилася - 2735c860a5 123944Тоніо Борг, європейський комісар у галузі охорони здоров’я та захисту прав споживачів, особливо відзначив успіхи українських фахівців у справі боротьби з ВІЛ / СНІДом. Про це він заявив під час проведення у Брюсселі зустрічі з керівником відомства охорони здоров’я України Раїсою Богатирьовою.

Прес-служба МОЗ України повідомляє, що під час зустрічі були порушені теми, що стосуються питань боротьби з ВІЛ / СНІДом. Дані питання вважаються одними з найважливіших в порядку денному про співпрацю України і Євросоюзу. Богатирьова, у свою чергу зазначила, що за останні роки в країні були відзначені ознаки уповільнення процесу поширення ВІЛ-інфекції, а крім того з’явилася тенденція до зменшення числа реєстрації нових випадків зараження ВІЛ серед наркозалежних.

До 2011 року кількість випадків ВІЛ в Україні продовжувала зростати, і лише у 2012 році ситуація почала змінюватися: кількість нових ВІЛ-інфікованих почала скорочуватися, даний процес продовжився і в поточному році. Також міністр охорони здоров’я запросила єврокомісара відвідати Україну восени 2013-го року, коли відбудеться Конференція, присвячена питанням боротьби з ВІЛ / СНІДом.

У відповідь на запрошення Борг пообіцяв обов’язково знайти час і відвідати країну, щоб на місці ознайомитися з успіхами українських фахівців у боротьбі з ВІЛ-інфекцією. Крім того, як повідомляє прес-служба міністерства країни, Богатирьова взяла участь у відкритті міжнародної конференції «Право на здоров’я, право на життя» і зустрілася з Луїзом Лорес, директором офісу Програми ООН з ВІЛ / СНІДу.

 

За матеріалами МедВести 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *